Kaş Ekimi ve Kadınlarda Görülen Kaş Dökülmesi

Kaş Ekimi ve Kadınlarda Görülen Kaş Dökülmesi

İnce kaş modası günümüzde bayanların oldukça sık kullandığı bir yöntemdir. Fakat zamanla alınan kaşlarda kıl kökleri zarar görmektedir. Bu durumda dökülmeler yaşanması kaçınılmazdır. Ayrıca işin uzmanı tarafından alınmamış kaşlarda zamanla yıpranmalar yaşanarak dökünmeler olmaktadır. Kadınlar genellikle özenti ile kaşlarını olduğundan fazla inceltirler. Bu da zamanla bizi yarı yolda bırakır. Eski kalın kaşlarına dönmek isteyen bayanlar bu işlemi kaş kalemi ya da dövme ile yaptırırlar. Kaş kalemi ile kalınlaştırma yöntemi her gün zaman gerektiren bir uygulamadır. Dövme ile yapılan kaş uygulaması da dışarıdan yapay olduğu oldukça fazla fark edilen bir uygulamadır. İkisi de ne yazık ki doğal sonuç vermemektedir. En doğal sonuç kaş problemine karşı kaş ekimi yaptırmaktır.

Kaş Ekimi Antalya

Kaş Ekimi ve Kadınlarda Görülen Kaş DökülmesiKalın kaşlara sahip olmak isteyen ya da kaş dökülmesi ile karşı karşıya kalan bayanların çözüm yolu kaş ekimi yaptırmaktır. Kaşlara ekim uygulaması sadece birkaç saat sürmektedir. Hasta aynı gün içerisinde taburcu olmanın mutluluğunu yaşar. Kaş ekimi ense bölgesinden alınan sağlam saç köklerinin problemli olan bölgeye nakledilmesi ile yapılmaktadır. FUE tekniği ile yapılan ekim zor bir operasyon olsa da ağrısız ve acısız bir çözüm yoludur. Kaşın ense kıllarından alınması ve nakil yapılması işlemi basit bir işlem değildir. Basit gibi görünse de mutlaka işin uzmanları tarafından gerçekleştirilmedir. Operasyon yapılan bölge hassas olduğundan kişi mutlaka 24 saat içerisinde duşa girmemesi ve o bölgeyi dışarı çıktığında şapka ya da bere gibi aksesuar yardımı ile güneşten koruması gereknektedir.

Kaş insan vücudunun en dikkat çeken bölgesi olduğundan kişi güzel görüneyim derken kötü sonuçlarla karşı karşıya kalmaktadır. FUE Kaş ekimi günümüzde yeni uygulansa da bayanlar tarafından yoğun ilgi gören bir uygulama biçimidir.

Antalya’da Sağlık Merkezimiz

FUE ekim yöntemi kullanan merkezimiz saç, sakal, bıyık ve kaş ekimlerinde hizmet vermektedir. Hastalarına sorunsuz bir sağlık hizmeti vermeyi amaçlayan ekibimiz teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Tedavi öncesi ve tedavi sonrası hastalarımıza sürekli destek olur, bir an önce hayatlarına geri dönmeleri için 7/24 çalışırız.