Kaş Dökülmesi ve Kaş Ekimi

Kaş Dökülmesi ve Kaş Ekimi

İnce kaş modası günümüzde bayanların oldukça sık kullandığı bir yöntemdir. Fakat zamanla alınan kaşlarda kıl kökleri zarar görmektedir. Kaş dökülmesi yaşanması kaçınılmaz olmaktadır. Ayrıca işin uzmanı tarafından alınmamış kaşlarda zamanla yıpranmalar yaşanır. Bunun sonucunda da kaşlarda dökünmeler meydana gelir.

Kadınlar genellikle özenti ile kaşlarını olduğundan fazla inceltirler. Bu da zamanla bizi yarı yolda bırakır. Eski kalın kaşlarına dönmek isteyen bayanlar bu işlemi kaş kalemi ya da dövme ile yaptırırlar. Kaş kalemi ile kalınlaştırma yöntemi her gün zaman gerektiren bir uygulamadır. Dövme ile yapılan kaş uygulaması da dışarıdan yapay olduğu oldukça fazla fark edilen bir uygulamadır. İkisi de ne yazık ki doğal sonuç vermemektedir. En doğal sonuç kaş problemine karşı kaş ekimi yaptırmaktır.

Kaş dökülmesi çözümü Antalya’da kaş ekimi

Kaş Dökülmesi ve Kaş EkimiKalın kaşlara sahi olmak isteyen ya da kaş dökülmesi ile karşı karşıya kalan bayanların çözüm yolu kaş ekimi yaptırmaktır. Kaş ekimi uygulaması sadece birkaç saatlik bir uygulama olup kişi aynı gün içerisinde taburcu olmanın mutluluğunu yaşar. Kaş ekimi ense bölgeden alınan sağlam saç köklerinin problemli olan bölgeye nakledilmesi ile yapılır. FUE tekniği ile yapılan kaş ekimi bir operasyon olsa da ağrısız ve acısız bir çözüm yoludur. Kaş ense kıllarından alınmaktadır. Bu kıllar kaş bölgesine nakil yapılmaktadır. Kısaca bu basit bir işlem gibi görülse de mutlaka işin uzmanları tarafından gerçekleştirilmedir. Kaş ekimi yapılan bölge hassas olduğundan kişi mutlaka 24 saat içerisinde duşa girmemesi ve o bölgeyi dışarı çıktığında şapka ya da bere gibi aksesuar yardımı ile güneşten koruması gerekir.

Kaş insan vücudunun en dikkat çeken yerlerinden birisidir.  Hastalar güzel görüneyim derken kötü sonuçlarla karşı karşıya kalmaktadır. Kaş ekimi günümüzde yeni uygulansa da bayanlar tarafından yoğun ilgi gören bir uygulama biçimidir.

Hair Med Antalya’da Kaş Ekimi Yapıyor

Çok uzun süredir hastalarımıza sağlık hizmeti vermeye çalışan Hair Med kaş ekimi tedavisi de yapmaktadır. Bu tip tedavileri hastalarına sorunsuz uygulamaktadır. Firmamız bu tip tedavilerin yanı sıra saç, sakal, bıyık ve kaş ekimi de yapmaktadır. Antalya merkezli olan firmamız, aynı zamanda İstanbul ve İzmir’de de hizmet vermektedir. Teknolojiyi fazlasıyla yakından takip eder, bulunan her yeni tedavi yöntemini hızlıca öğrenir, uygularız. FUE yöntemi günümüzde kullandığımız ekim yöntemidir.