Sakal Ekimi Köselik Sorun Yaşayan Erkekler için Çözüm mü

Sakal Ekimi Köselik Sorun Yaşayan Erkekler için Çözüm mü?

Sakal günümüzde erkekliğin bir sembolüdür. Sakalı çıkmayan erkek genellikle toplum tarafından alay konusu olur. Sakal erkeklerde genellikle 16 yaşında yüzdeki kılların tamamen çıkması sonucu başlar. Sakal çıkması tamamen testosteron hormonu ile ilgilidir. Bu hormon belli bir seviyeye ulaştığında sakallar çıkması mümkün olmaktadır. Sakalı çıkmayan erkeklerin öncelikle bir doktora görülerek hormon değerine baktırması gerekmektedir. Bu tip hastalar doktor kontrolünde sakal ekimi yaptırabilirler.

Sakal Ekimi Köselik Sorun Yaşayan Erkekler için Çözüm mü?Test sonucunun düşük çıkması sonucunda gerekli tedaviye başlanır. Diğer bir sakal çıkmama nedeni ise kişinin tamamen yaşamış olduğu cilt problemidir. Yapılan hormon testlerinde değerler normal çıkarsa mutlaka cilt uzmanına danışması gerekir. Ara sıra ciltte yaşanan çeşitli problemler sakalların çıkmasına engel olur. Sakalların çıkması için bu tip problemlerden tamamen kurtulmak gerekmektedir.

Sakal Problemi Yaşayan Erkekler İçin Sakal Ekimi Çözüm müdür?

İlerleyen yaşlarda çıkmayan sakalları tedavi etmenin en etkili silahı FUE tekniği ile sakal ekimi yapmaktır. Bu işlemi yaptırmak köse olan erkeklerin en çok tercih ettiği ekonomik ve kalıcı bir yöntemdir. Kısaca, sakal ektirmek toplumumuzda yeni uygulanmaya başlanan bir sistemdir. Yani, sakal problemi yaşayan bütün erkekleri ömrü boyunca bu dertten kurtarmaktadır. Yani, ekim yapılırken en hassas davranılması gereken konulardandır. Mutlaka işin ehli kişiler tarafından tedavinin yapılmasıdır. İşin ehli kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi durum sakal ekiminde sorun yaşanmaktadır. Sakalların belli bir bölgede çok sık çıkması, dağınık çıkması gibi sorunlar kaçınılmaz olmaktadır. Böyle bir durumda bakımlı olmak için operasyon yaptıran erkekler kâbusla karşılaşması kaçınılmaz olur.

Erkekler için önemli olan sakal bazı kişilerde çeşitli sebeplerden dolayı çıkmadığından onunla savaşmanın et köklü çözüm yolu sakal ekimi yaptırmaktadır. Tedavi sayesinde köse olan erkekler oldukça doğal sakallara sahip olarak günlük hayatlarına devam edebilirler.

Hair Med Antalya’da

Senelerdir sağlık hizmeti veren Hair Med sakal ekimi de yapmaktadır. Firmamız aynı zamanda saç, sakal, bıyık ve kaş ekimi tedavilerini de uygulamaktadır. Antalya merkezli olan firmamız aynı zamanda İstanbul ve İzmir’de de hizmet vermektedir. Teknolojiyi yakından takip ederiz, bulunan yeni tedavi yöntemlerini hızla uygularız. Ayrıca, FUE yöntemi ile ekim yaparız.